1080_1920.jpg
1080_1920.jpg
1080_1920.jpg
1080_1920.jpg
A5.jpg

משרד הפרסום מכטינגר הוא משרד מיוחד בנוף הפרסום הארצי: הלקוחות מקבלים שירות אישי ובגובה העניים עם המון כבוד לאותנטיות של הארגון מולו הם עובדים וכל זה תוך מקצועיות ורמה גבוהה מאוד של התוצרים שעוברים תחת ידיהם. תמר ובטי המעצבות הווירטואוזיות שיודעות לגעת בנקודה ובמסר גם אם נעביר להן בריף הכי קצר שיש . שירן שתמיד נכונה לעזור ולסייע ולתווך. ועל כולן מנצח אבנר מכטינגר עם המון שמחת חיים, נתינה ורוחב לב ועם המון קשרים שיכולים לסייע בשיתופי פעולה.

 אין ספק שמי שיבחר במשרד פרסום מכטינגר יעשה החלטה חכמה. 

רוית ליטן, מנהלת שיווק

גליל מערבי להמלצות.jpg

במהלך 5 השנים האחרונות כחלק מעבודתי כמנהלת פרסום ותקשורת של קבוצת אלמוג, הכרתי לשמחתי את משרד הפרסום מכטינגר.

ברצוני לציין לשבח את המסירות, המקצועיות והשותפות לדרך היוצאת דופן של כל העובדים. עוד אציין כי לסטודיו של מכטינגר ישנן יכולות ביצוע מרשימות מלבד העיצוב הגרפי, בתחום הפקות דפוס. במהלך השנים ביצעתי מולם גם הפקות דפוס מורכבות, לירידים ואירועים שונים, הכל על הצד המקצועי הטוב ביותר ולשביעות רצוני הגבוהה.

 בברכה, רקפת  להב

מנהלת מרקום תקשורת שיווקית  

אלמוג רקע שחור.jpg

בית העם רחובות- היכל התרבות העירוני עובד עם מחלקת העיצוב במשרד פירסום מכטינגר משנת 2015. העבודה עם המחלקה היא עבודה מקצועית, יצירתית והתוצרים שאנחנו מקבלים איכותיים ובסטנדרטים שהצבנו למחלקה. כמו כן ברצוני לציין את היחס והשירות הטוב שאנחנו מקבלים מכל צוות המעצבות, העבודה נעשית תמיד באדיבות, עם חיוך תוך עמידה בלוחות זמנים.

 

 בברכה, ריקי מור

מנהלת שיווק ומכירות

בית העם רחובות- היכל התרבות העירוני

לוגו-היכל-התרבות.jpg

אני ממליצה על משרד "פרסום מכטינגר" ממנו קיבלנו שירות מהיר ומקצועי וכן מענה אדיב לכל בקשותינו.צוות המשרד: בטי, תמר,

שירן ואורלי, קשובות לכל בקשה או הערה, ביצעו את עבודתן בכישרון, אכפתיות ומסירות רבה. נשמח לעבוד מול המשרד בעבודותינו העתידיות ונמליץ בחום לכל ארגון לעשות כן.


בברכה והערכה,
מורן עתיר
מנהלת השיווק, המרכז הרפואי בני ציון

לוגו בני ציון להמלצות.jpg
היכל התרבות יבנה להמלצות.jpg

היכל התרבות יבנה עובד עם משרד הפרסום שבנדון החל משנת 2013 – היינו שש שנים בקירוב תקופת ההתקשרות לכשעצמה, מעידה יותר מכל על שביעות רצוננו המלאה מהעבודה מול משרד הפרסום מכטינגר, מול המחלקה הגרפית והקריאייטיב. תענוג לעבוד מול משרד, הנותן מענה מהיר לכל דרישה ויותר מכך, בנוי לארוז בשפה פרסומית כל רעיון וכל גחמה העולה בדמיון.


בברכה,
נחום לנגסם
מנכ"ל היכל התרבות יבנה

לוגו מודיעין להמלצות.jpg

דליה אוסדון,

מנכ"ל

היכל התרבות מודיעין מכבים רעות

היכל התרבות מודיעין מכבים רעות עובד עם משרד הפרסום מכטינגר למעלה מ – 5 שנים בעבודה שוטפת, כשהעבודה המרכזית מתרכזת בפתיחת עונת המנויים החדשה של ההיכל, תוך עמידה בלוח זמנים קצר. בתחילת כל עונה אנו עובדים בשיתוף פעולה מול פרסום מכטינגר שמתכננים עבורנו את הקו העיצובי שיאפיין את העונה החדשה. העבודה מתבצעת מול מח' העיצוב, צוות אדיב, הנותן שרות ביעילות ובמקצועיות, תוך הבנת צרכי ההיכל ומתן מענה איכותי ומהיר לכל בקשותינו.

בברכה, קרן לוינגר,

מנהלת שיווק

היכל התרבות מודיעין מכבים רעות 

אנו עובדים מול משרד פרסום מכטינגר מזה שנים רבות, מעל חמש שנים. המענה הטלפוני - חביב ושירותי, המקצועיות העיצובית - ברמה עפ"י בקשותיי, הביצוע - מהיר ומשביע רצון, התנהלות משרדית - עניינית, בהירה ומובנת. בקיצור, כל עסק יהנה מהקשר עם חברה זו.

בברכה,

ענת עוגן

מנהלת תיאטרון יד למגינים - יגור

מועצה אזורית זבולון

לוגו יד למגינים.jpg
לוגו מכבי חיפה.jpg

פרסום מכטינגר בראשות המנכ"ל אבנר מכטינגר ובאמצעות מח' הארט והגרפיקה כולל את בטי, תמר והדר מספקים לקבוצת מכבי חיפה כדורסל מגוון עבודות עיצוב וגרפיקה במקצועיות רבה, תוך הקפדה על מילוי כל דרישותינו ותוך התחשבות בלו"ז המבוקש על ידינו.

נוצרו בינינו יחסי עבודה מעולים וביעילות מירבית.

אין לי ספק כי כל גוף שיבחר לעבוד עם משרד זה, יזכה לעבוד עם צוות יעיל, מקצועי, קפדן, זריז ונעים הליכות.

בברכה, בן לוי,

סמנכ"ל שיווק 

מכבי חיפה כדורסל

ליאו באק.jpg

ברצוני להמליץ על משרד פרסום מכטינגר שבראשו עומד אבנר מכטינגר. אנו מתנ"ס ליאו באק עובדים עם אבנר ומחלקת הארט שלו המונה את: אורלי, בטי, תמר והדר במשך שנים רבות, החל מיולי 2012.

עבודות העיצוב מגיעות תמיד בזמן, במקצועיות, עם גיוון מעניין והתאמה אישית ונכונה לכל נושא בכל גרפיקה. כולם נותנים לנו יחס חם, אישי, מקצועי, פתוח, ממש הרגשה שאנו בידיים טובות.

ממליצה בחום רב, בברכה,

דנה כהן 

מנהלת שיווק ותרבות מועדון ספורט ליאו באק

המלצה תיאטרון מוצקין.jpg

כמי שעובדת תקופה ארוכה מול משרדי פרסום שונים גורם לי להעריך עוד יותר את משרד פרסום מכטינגר. 

משרד קריאטיבי,חדשני ,בעל תודעת שירות שקשה למצוא במחוזותינו שמוכן בכל שעה להעניק את שירותיו הנפלאים.

 אני פשוט נהנית ממשרד שכל עובדיו מרגישים שייכות ואיכפתיות כלפי התיאטרון

בברכה, דפנה צורי

מנכ"לית היכל התיאטרון בקריית מוצקין

המלצה עירייה.jpg

המעטפת המקצועית שמעניק צוות המשרד הינו ברמה גבוהה. חדשנות, זמינות ומקצועיות מטובלים בשפע של יצירתיות.

השירות מתבטא ברוחב לב ובנעימות רבה.

ההגשה והאסתטיקה ניכרות לעין.

בברכה, 

הראל פלג

דובר עיריית קריית מוצקין

המלצה נקסט אורבן.jpg

תחום ההתחדשות העירונית בכלל והפינוי בינוי בפרט מצריך חשיפה יומיומית והעמקת המודעות של החברה באופן שוטף מול בעלי דירות והראשות המקומית. משרד הפרסום מכטינגר המלווה אותנו מיום הקמת החברה הוא המנוע המרכזי בהחדרת המותג שלנו לתודעה הארצית והמקומית מהקמת אתר האינטרנט הייחודי שלנו ועד לליווי היומיומי בעיתונות הארצית והמקומית. צוות המשרד מקצועי ואדיב שנותן לחברתנו יחס אישי מסביב לשעון ומלווה אותנו באופן יומיומי.

בברכה, 

יוסי כהן, מנכ"ל

© 2020 By MACHTINGER

סתוונית 6, ק.ביאליק | טל'. 073-7104771 | פקס. 073-7104770 | Avner@hadarb.co.il